Rejestracja

Na wizytę w naszym gabinecie należy się wcześniej umówić. Rejestracji można dokonać drogą telefoniczną pod numerem telefonu 660 439 449, osobiście odwiedzając gabinet, wypełniając formularz rejestracyjny lub drogą mailową pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W przypadku rejestracji drogą elektroniczną po wypełnieniu formularza kontaktowego lub wysłaniu emaila oddzwonimy do Państwa w celu dokonania rezerwacji wizyty.

 Bardzo zależy nam na dobrej organizacji pracy gabinetu, dlatego nasz dzień pracy jest dokładnie zaplanowany, a pacjenci przyjmowani są o określonych godzinach.


Rezerwacja terminu wizyty jest rodzajem niepisanej umowy pomiędzy pacjentem a lekarzem. Zespół stomatologiczny w umówionym terminie rezerwuje odpowiednią ilość czasu przeznaczoną na dany zabieg, a pacjent zobowiązuje się do pojawienia w gabinecie.


Jeżeli z jakiekolwiek przyczyny nie możecie Państwo przybyć na zarezerwowaną wizytę prosimy o poinformowanie nas o tym co najmniej 24 godziny przed wyznaczonym terminem wizyty. Pozwoli to nam na zmianę grafiku lekarza i przyjęcie innego pacjenta.


W przypadku nieobecności lekarza zostaniecie Państwo o tym wcześniej poinformowani, zaproponowany zostanie nowy, dogodny termin wizyty.

telefon2
rejestracja3